Jóga a fyzio

Propojení hluboké znalosti lidského těla a pohybu s laskavým přístupem a jemností

Unikátní systém jógových ásán se stimulací nervového systému, který učíme i další instruktory jógy v ČR

KDY SE U NÁS DÝCHÁ, CÍTÍ A HÝBE?

ČERVENEC

PONDĚLÍ

18:45 Wheel Yoga s Eliškou

V červenci budeme mít velmi omezený provoz, protože u nás bude probíhat rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT - Instruktor jógy. Mrkněte proto pro jistotu i do nabídky lekcí jógy ve vzduchu nebo se nalaďte na podzimní rozvrh níže. Jóga bude!

SRPEN

Máme zavřeno a zvelebujeme studio pro nadcházející sezónu.

UZAVŘENÉ KURZY PRO PODZIMNÍ SEMESTR:

Jóga s Annou

KDY: Pondělí 16:00 / 30. 9. - 9. 12. 2024 (28. 10. necvičíme)

S KÝM: Anna Petříková

PRO KOHO: Pro začátečníky i ty, kteří chtějí jógu konečně pochopit a procítit tak, aby je nic nebolelo.

Maximálně osm účastníků a kvalifikovaná lektorka jsou zárukou kvality kurzu. 

ZA KOLIK: 1800,- Kč/10 lekcí

Na kurz nelze uplatit multisportku. 

Jóga s Kikou

KDY: Čtvrtek 17:30 / 26. 9. - 12. 12. 2024 

S KÝM: Kika Zechmeisterová

PRO KOHO: Pro kohokoliv, kdo cíti, že potřebuje kompenzovat sedavé zaměstnání i stresující způsob života. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pro ty, kteří se jógou již zabývají delší dobu, ale stále se v pozicích necítí úplně "doma". V lekci bude maximálně 8 účastníků a naše Kika s dlouholetou praxí a hlubokým vzděláním se Vám bude věnovat opravdu téměř individuálně.

ZA KOLIK: 2160,- Kč/12 lekcí

Na kurz nelze uplatit multisportku. 

Časté otázky

Musím být na jógu flexibilní?

Ne. Jóga pružnost těla zvyšuje. V našem pojetí se ale spíše, než na samotnou flexibilitu, zaměřujeme na mobilitu. Tedy pohyblivost - kombinaci síly svalů, pevnosti a pružnosti těla a schopnosti nervového systému vše optimálně vyladit. Počítáme s tím, že přijdete s různými nedokonalostmi, protože dokonalý není nikdo z nás.

Je jóga dobrá na záda?

Je. A není. Jóga je nástroj. Je na nás, jak jej použijeme. I jógou si lze ublížit. My to víme a nedopustíme, aby se Vám to u nás stalo. Vždy pracujeme s respektem k tělu i duši našich klientů. Díky tomu se mohou se zády opravdu dít malé zázraky.

Je jóga vhodná pro těhotné?

Většina našich lekcí je vhodná i pro těhotné. Pro jistotu si však vždy ověřte, že na dané lekci budou vhodné pozice a sestavy i pro vás. Vždy o svém stavu informujte lektorku na lekci.

Jakou lekci si mám vybrat?

Hatha jóga

Tato lekce je optimální lekcí pro začátečníky, kteří s jógou nemají doposud žádné zkušenosti. Je také výborným re-startem pro pokročilé jógíny, protože právě v hatha jógové lekci máme možnost a čas na správné nastavení pozice. V lekci není mnoho sestav, pozice se cvičí spíše odděleně a s důrazem na správné provedení.

Hatha jóga - kurz

Hatha jóga zabalená do dokonalého uzavřeného kurzu je nejlepší volbou pro ty, kteří se chtějí jógu opravdu naučit a s její pomoci získat opět zdravé tělo. Stále stejná lektorka a uzavřená skupina účastníků je zárukou, že bude mít Váš pohyb jasný směr a cíl.

Ranní jóga

Lekce v ranních hodinách jsou jemnější, respektující doposud ztuhlé tělo. Obsahují ale i zahřívací sekvence. Dokonalý start do nového dne. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Vinjása jóga

Pod tímto názvem najdete lekci vhodnou pro mírně pokročilé až pokročilé. Propojujeme pozice do plynulých sestav a užijeme si flow, díky kterému naše tělo procítí radost z pohybu.

Jin jóga

Jin jóga je téměř nutností pro dnešní uspěchanou (jangovou - mužskou) dobu. Výkon a spěch jsou nám denně v patách. Jin jóga nás uzemní a umožní našim kloubům péči, kterou jinde nezažijete. V pozicích zůstáváme déle, kolem 5 minut. Lekce je vhodná pro začátečníky.

Wheel Yoga

Zábavná jóga s využitím kruhu - wheelu. Na lekci si vyžehlíte páteř, jako nikde jinde. Ale vyzkoušíte si i náročné balanční cviky nebo posilování středu těla. Lekce je vhodná pro začátečníky.

Jóga/Fyzio speciálek

Vypisujeme vždy zde i v rezervačním systému. A půjde o velmi bohatou nabídku. Restorativní jóga, aromajóga, barefoot speciálek nebo pánevní dno? Sledujte nás a nechte se překvapit!

Seznamte se s našimi lektorkami jógy

NEHODÍ SE VÁM ČASY UZAVŘENÝCH KURZŮ? PŘIHLASTE SE NA OTEVŘENÉ LEKCE:

PODZIMNÍ ROZVRH

PONDĚLÍ

15:00 Vinjása jóga s Annou

16:00 Hatha jóga - kurz s Annou

17:00 Wheel Yoga s Eliškou

18:15 Jógový/Fyzio speciálek s Veronikou

ÚTERÝ

7:00 Ranní jóga s Annou

8:15 Ranní jóga s Annou

14:00 Vinjása jóga s Annou

15:30 Jin jóga s Annou

STŘEDA

7:00 Ranní jóga s Annou

18:30 Hatha jóga s Annou

ČTVRTEK

17:30 Hatha jóga - kurz s Kikou