Mgr. Michala Přibylová

Zdravá záda

Jóga ve vzduchu ®

Individuální tréninky, SM systém, DNS

 

Míša o sobě:

"Odmala jsem se klasickému sportu snažila vyhnout, protože se mi nedostává pohybového nadání, rytmu ani soutěživosti. Jediné aktivity, které si mě naprosto získaly a které zbožňuji dodnes, jsou jízda na koni, plavání, voda, turistika a jóga ve vzduchu. Mou hlavní instruktorskou výhodou je díky tomu schopnost vcítit se do klientů, kteří nejsou sportovními hvězdami už od kolébky, a akrobatické cviky ve vzduchu se mnou zvládne i ten, kdo na zemi neumí ani kotrmelec. 

Díky působení v Levitu jsem získala skvělé příležitosti k dalšímu vzdělávání pod špičkovými lektory. Dnes jsou tedy mé lekce propojené i se zdravotními aspekty cvičení, aby byly nejen zábavné, ale zároveň pomáhaly proti dysbalancím způsobeným sedavým zaměstnáním a nezdravým pohybem. Do každé lekce je nenápadně zakomponováno cvičení hlubokého stabilizačního svalstva, pánevního dna, protahování nejpřetěžovanějších partií i posilování nejopomíjenějších. 

Rovněž se podílím na vzdělávání a školení nových instruktorů cvičení v síti. Když nelétám ve vzduchu, pracuji jako archeoložka a nejčastěji mě potkáte na některém z výzkumů probíhajících na staveništích tady v Brně. Uvidíte-li tedy v Levitu za dveřmi zablácené pohorky, znamená to, že se na Vás v sále těším já." 

Vzdělání:

 

 

Instruktor kondičního posilování, Do-Formy
Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře, DNS Sportovní kurz I, Rehabilitation Prague School
Spirální stabilizace MUDr. Smíška (SM systém), Do-Formy
Diastáza
Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness, Do-Formy
Jóga ve vzduchu® Level 1, Do-Formy
Jóga ve vzduchu® Level 2
Jóga ve vzduchu® Akrobat
Jóga ve vzduchu® Pilates
Jóga ve vzduchu® Partners
Jóga ve vzduchu® Lymfatik
Jóga ve vzduchu® Gravid
Jóga ve vzduchu® Flexi