Jóga ve vzduchu®

Jsme první a jediné školicí centrum v ČR. V rámci republiky máme nejdelší a nejintenzivnější praxi ve vedení lekcí jógy ve vzduchu. 

S námi se nemusíte bát.

KDY, KDE A S KÝM SI U NÁS ZALÉTÁTE?

ČERVENEC

PONDĚLÍ

17:30 Jóga ve vzduchu s Eliškou

ÚTERÝ

17:15 Jóga ve vzduchu s Hankou/Janou

STŘEDA

17:15 Jóga ve vzduchu s Hankou/Janou

ČTVRTEK

17:15 Jóga ve vzduchu s Kikou

Červencový rozvrh je velmi omezený, protože u nás bude probíhat rekvalifikační kurz Instruktor jógy. Ale nebojte, podzimní semestr bude opět plně nabitý! A kdyby se Vám to zdálo daleko, tak vězte, že v pondělí od 18:45 najdete v rezervačním systému už v červenci horkou novinku - Wheel Yogu s Eliškou!

SRPEN

Máme zavřeno a zútulňujeme LeVITAs pro další sezónu. 

PODZIM

Pondělí 

16:00 Jóga ve vzduchu Gravid s Veronikou

17:00 Jóga ve vzduchu s Veronikou - uzavřený kurz 

18:15 Jóga ve vzduchu s Eliškou

Úterý

7:00 Jóga ve vzduchu s Eliškou

Středa

18:30 Jóga ve vzduchu s Janou

Čtvrtek

17:30 Jóga ve vzduchu s Hankou

18:45 Pilates ve vzduchu s Hankou

Nevybrali jste si v lekcích jógy ve vzduchu? Podívejte se na naši nabídku jógových lekcí.

UZAVŘENÉ KURZY PRO TENTO SEMESTR:

Fly jóga pro začátečníky

Začátečnický kurz pro ty, kteří mají s jógou ve vzduchu minimální zkušenosti. 

KDY: Pondělí 17:00 - 18:00, 30. 9. - 9. 12. (28. 10. necvičíme)

S KÝM: Veronika Kozlová

Veronika je nejen lektorkou jógy ve vzduchu, ale především školitelkou lektorů. Jejími kurzy pro instruktory jógy ve vzduchu prošla naprostá většina českých i slovenských instruktorek.

Nemusíte se tedy bát, že něco nepochopíte, že si ublížíte nebo se ztrapníte. Nic z toho se na našich lekcích neděje. Laskavě, jednoduše a účinně. Tak cvičíme. V síti i mimo ni. 

PRO KOHO: Pro ty, kteří se chtějí účinně naučit cvičit v síti a nebrzdit se neustálým opakováním základů v otevřených lekcích. Pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že si lektor bude pamatovat jejich silné i slabší stránky. Pro ty, kteří chtějí ušetřit na lekci. 

PRO KOHO NE: Na kurzu není možné uplatnit multisport karty. Žádné jiné překážky však jinak nemáme. 

ZA KOLIK: 1800,- Kč/ 10 lekcí

Otázky a odpovědi:

Unese mě síť?

Sítě jsou testovány na více, než 700 kg. Běžně na nich cvičí lidé velcí i více lidí současně. Váha rozhodně není překážkou.

Jsou lekce vhodné pro děti?

Běžné lekce neumožňujeme navštěvovat dětem pod 17 let. Pro děti máme specializované kurzy, přespávačky s jógou ve vzduchu a příměstské tábory. Na běžných lekcích by se nudily a hrozilo by jim zranění z nepozornosti.

Je jóga ve vzduchu vhodná pro těhotné?

Klasická lekce vhodná není. Pro těhotné máme ale upravenou lekci Gravid, která neobsahuje rizikové prvky a naopak obsahuje mnoho cvičení přímo pro těhotné ženy.

Kterou lekci vybrat?

Gravid

Pro těhotné i po porodu. Také vhodné pro ženy s gynekologickými potížemi nebo ženy, které se o děťátko snaží. Cvičíme v nízko zavěšené síti. Jde o náš autorský program postavený na letech zkušeností se cvičením v síti, konzultacích s fyzioterapeuty, gynekology a porodními asistentkami.

Pilates ve vzduchu

Posilování a tvarování s nízce zavěšenou sítí je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít pevnou postavu nebo se trochu bojí vysoce zavěšených sítí. Síť je pouhých 30 cm od země, ale zajistí nám dokonalé zapojení svalů středu těla i tzv. ženských partií.

Jóga ve vzduchu

Lekce pro každého, kdo s jógou začíná. Vhodná je i pro pokročilé. Díky nízkému počtu klientů a zkušenosti našich lektorů se pro každého najde to nejlepší. Lekce obsahuje mix protahovacích, posilovacích, lehce akrobatických i relaxačních cviků.

Jóga ve vzduchu - kurz

Ideální sestava lekcí pro začátečníky. Kurz je uzavřenou sekvencí se stále stejnou lektorkou, ve stejný den a čas. Postupně se učíme jednotlivé cviky tak, aby nám žádný neunikl a nácvik byl co nejsnazší.

Seznamte se s našimi lektorkami