Ing. Kateřina "Suave" Urbanová

Individuální tréninky, Cvičení pro maminky

Jóga ve vzduchu ®

Párová akrobacie

Katka o sobě:

"Mým hlavním pohybovým tématem a inspirací je cirkus, který se snažím skloubit se zásadami a principy zdravého pohybu, který pomůže běžnému "člověku kancelářskému" třeba od bolestí zad a bude pro něj dlouhodobě udržitelný, bude mít radost z cílů, kterých dosáhl a může se kreativně rozvíjet.

Nikdy jsem nepatřila mezi malé elegantní gymnastky ani nejrychlejší běžce, přesto se pohybu věnuji celý život a vedu své lekce především s respektem na to, že každý jsme individuální a nejdůležitější je, aby nás pohyb bavil.

Najít to pravé cvičení pro mě nějakou dobu trvalo a úraz páteře to rozhodně neulehčil, ale postupnou pomalou prací pod skvělým vedením instruktorek z LeVITAs jsem se přes zdravotní cvičení na záda, pilates a jógu ve vzduchu dostala až k akrobaci a hulahoops. V posledních letech taky experimentuji s dalšími různými směry jako poledance, aerial hoop nebo kontaktní žonglování. Věřím, že i vám se u nás podaří najít ten správný styl a cvičení s námi vás bude bavit.

Těším se na vás na lekcích AirAcro, které koncipuji i pro naprosté začátečníky bez předchozích zkušeností s jinými cirkusovými nebo pohybovými aktivitami. Věk nebo tělesná stavba nejsou rozhodujícím faktorem, s námi lítá každý :). Nebo se můžeme potkat na Hula Hoop, kde se naučíte jednoduché ale efektní triky s barevnými obručemi a hlavně najdete prostor, kde můžete na chvíli zapomenout na pracovní stres a zrelaxovat při zábavné aktivitě, kde můžete bez výčitek zahodit veškeré obavy o tom, že neumíte tančit nebo jste nešikovní, protože s obručí se magický triky za chvíli dokáže naučit každý 🙂"

 

Vzdělání:

Instruktor kondičního posilování, Do-Formy
AirAcro® - párová akrobacie, Do-Formy
AirAcro® Kids - párová akrobacie pro děti, Do-Formy

D-Yogi Fly I., Do-Formy
Cyklický Trénink, Do-Formy
Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness, Do-Formy